DŽIAZO ANSAMBLIO SILENT BLAST QUINTET KONCERTAS

Lapkričio 26 d. (šeštadienį) 16 val.

Bilieto kaina 5 Eur, moksleiviams 3 Eur, koncerto dieną – 7 Eur

 

 SILENT BLAST QUINTET

Ansamblio pavadinime susiduria nesuderinami dalykai – tyla ir sprogimas. Pavadinimas perteikia ansamblio charizmą bei kontrastingą ir staigmenų pilną repertuarą, kuriame susipina originaliai ansamblio narių aranžuota  džiazo, folk, funk , R&B stilių  ir savos  kūrybos muzika. Ansamblis dalyvavo “Vilnius Mama Jazz”, Birštono, Kauno džiazo festivaliuose.

Ryškiausia šio ansamblio pažiba – jauna dainininkė Kotryna Juodzevičiūtė, pakerėjusi klausytojų širdis ir tapusi “Lietuvos Balsu 2016” (LNK projektas ), žinoma tiek džiazo, tiek populiariosios muzikos scenoje. Pašėlusi, nenuspėjama, tačiau lyriška, jautri – štai tokia Kotryna pasirodo scenoje.

Domas Žeromskas – jaunasis džiazo pianistas, šio ansamblio kūrybinių idėjų generatorius, jau spėjęs pasirodyti beveik visose svarbiausiose Lietuvos džiazo scenose, groti ne su vienu žymiu Lietuvos džiazo atlikėju. Šiais metais Domas Kauno rotušėje atidarė didžiausią Lietuvos džiazo festivalį Kaunas Jazz.

Nojus Drąsutis – su įvairiausiais muzikiniais projektais ir kolektyvais koncertuojantis bosistas, neseniai įgavęs svarbios koncertinės patirties bei pelnęs prizus Lietuvos ir užsienio džiazo scenose. Jį džiazuomenė pastebėjo koncertuojant su talentinga, žinoma, madinga džiazo grupe “Made In 234”. Be to, kad yra įvaldęs bosinę gitarą, Nojus kuria kompozicijas ir aranžuotes, Nojus yra puikus universalaus menininko pavyzdys – jis užsiima kinu ir vaizduojamaisiais menais.

Jonas Filmanavičius – groja ne tik būgnais džiazo grupėse, bet ir melodiniais mušamaisiais – marimba,  vibrofonu solo su įvairiais orkestrais. Šiuo metu studijuoja Vilniaus  Juozo Tallat-Kelpšos konservatorijoje. Jonas –  daugelio džiazo festivalių dalyvis ir laureatas.

Vytautas Labutis – žinomas Lietuvos džiazo saksofonininkas, dalyvavęs daugelyje užsienio ir Lietuvos festivalių, tarptautinių džiazo projektų, dalyvavęs įrašant apie 50  įvairios muzikos albumų.  www.labutis.lt