Kultūros dienos proga – padėka kraštiečiams!

Kultūros centro Dusetų dailės galerijos kolektyvas sveikina visus su PASAULINE KULTŪROS DIENA!
Tariame nuoširdų AČIŪ meno kolektyvų dalyviams, meno kūrėjams, žiūrovams ir lankytojams. Dėkojame visiems, prisidedantiems prie mūsų organizuojamų švenčių ir renginių. Mus skiria šimtai dalykų, bet suvienija KULTŪRA!
Per Pasaulinę Kultūros dieną pagerbiame geriausius krašto kultūros žmonės. Šiais metais Kultūros centro Dusetų dailės galerija KULTŪROS DIENOS PROGA DĖKOJA kraštiečiams režisieriui DALIUI ABARIUI ir kultūros istorikui dr. AURIMUI ŠVEDUI už svarų indėlį organizuojant Menų festivalį ir Dusetų tradicinę XV kraštiečių šventę.
Šiandien šalyje iškeliamos Taikos vėliavos, simbolizuojančios Taikos per Kultūrą idėją. Pasaulinės Kultūros diena buvo pradėta minėti 1935 metais balandžio 15-ąją – kai buvo ratifikuotas Rericho Paktas. Ši diena primena, kaip svarbu puoselėti ir branginti savo kultūros paveldą, menus, liaudies kūrybą, papročius, tradicijas. Lietuvos Respublikos Seimas 2006 m. liepos 19 d. įteisino Kultūros dieną kaip atmintiną.
Nors dabar negalime susirinkti ir šios dienos atšvęsti kartu, bet galime būti kartu mintimis, galime virtualioje erdvėje dalintis geromis emocijomis ir mintimis. Juk KULTŪRA – tai mes, tai mūsų širdžių šviesa neleidžia jai užgesti. BŪKIME IR ŠVIESKIME!