Teskamba meilė kiekvieno širdyje!


Lapkričio 16 d. Kultūros centro Dusetų dailės galerijos moterų ansamblis „Svaja“ visus pakvietė į romansų vakarą „Ar skambės dar meilė?“ Klausimas pasirinktas neatsitiktinai, nes scenoje – improvizuotame „restorane“ – kuriame vyko koncertas, bet kokias kalbas apie meilę ir kitus gražius jausmus bandė nutildyti seniai bet kokiais širdingais jausmais nusivylusi prašmatni ponia (Laima Gorpinič). Tačiau jauna gražuolė (Margarita Simokaitytė) muzikos pagalba sugebėjo ponią įtikinti, kad meilė privalo skambėti kiekvieno žmogaus širdyje. Tad galiausiai renginio pabaigoje uždainavo ir pati „restorano“ garbioji šeimininkė!
Nuostabias romantiškas dainas atliko, žmonių sielas sušildė: Kultūros centro Dusetų dailės galerijos liaudiškos muzikos kapela „Du sietai“ (vad. Sigita Gudonienė), Antalieptės moterų ansamblis (vad. Loreta Alaunienė), Kultūros centro Dusetų dailės galerijos moterų ansamblis „Svaja“ (vad.) Margarita Simokaitytė, Kultūros centro Dusetų dailės galerijos kolektyvas „Trio LA’gaminas“ (vad. Margarita Simokaitytė), Panevėžio rajono Raguvos KC moterų vokalinis ansamblis „Baladė“ (vadovė Rima Žudienė), Raguvos kultūros centro meno vadovė, muzikos kūrėja ir atlikėja Rima Žudienė, Zarasų kultūros centro moterų ansamblis „Rasos“ (vad. Rasa Rugaitytė). Visi atlikėjai sudainavo po keletą dainų. Žiūrovai, išsiilgę nuoširdžios muzikos, plūdo į šį renginį ne tik iš Dusetų, bet ir iš Zarasų bei aplinkinių rajonų. Koncertui scenarijų parašė ir jį puikiai surežisavo Kultūros centro Dusetų dailės galerijos renginių režisierė M. Simokaitytė, jai talkino kolegos ir moterų ansamblio „Svaja“ dainininkės, padėjusios sukurti scenoje ypatingą romantišką vakaro aplinką – su raudonų rožių dekoracijomis bei neįprastais, nertais iš baltutėlių siūlų ažūriniais skėčiais, kurių autorė – talentingoji dainuojamosios poezijos dainų atlikėja Rima Žudienė.
Renginio vedėjos Margarita ir Laima šauniai atliko savo vaidmenis – jų improvizacijose buvo ir smagaus humoro, ir jautrių pokalbių žvakių šviesoje. Koncerte dalyvavusių kolektyvų vadovams, renginio organizatorėms ir vedėjoms Kultūros centro Dusetų dailės galerijos direktorius Alvydas Stauskas įteikė padėkos raštus, atminimo dovanas bei gėles.
Lapkritis – toks metas, kai ypatingai norisi šilumos ir šviesos. Šis romansų vakaras kiekvienam atėjusiam tai ir padovanojo, prikeldamas nostalgiškus prisiminimus, sužadindamas ilgesį ir viltį. Ir tikėjimą amžina meile.

Vilija Visockienė
Nuotr. autorės