Zoran Đorđević (Serbija) fotografijų paroda

Nuo 2020 m. gegužės mėnesio Kultūros centro Dusetų dailės galerijos foje eksponuojama Serbijos fotomenininko Zoran Đorđević fotografijų paroda.

Zoran Đorđević (Kragujevacas, Serbija, 1959 m.) baigė Kragujevaco universiteto Teisės fakultetą ir Jugoslavijos žurnalistikos instituto Spaudos fotografijos skyrių Belgrade. Tarptautinės kino kritikų federacijos FIPRESCI narys. Vienas iš Belgrade vykusio tarptautinio dokumentinių filmų festivalio BELDOCS steigėjų. Fotografų agentūros „Lumière’s Beam“ vadovas. Fotografijos magistro vardas iš Serbijos fotografijos asociacijos ir EFIAP (Excellence FIAP). Serbijos taikomosios dailės dailininkų ir dizainerių asociacijos ULUPUDS narys ir analogiškos fotografijos populiarinimo asociacijos „Cadre 36“ garbės narys Zagrebe (Kroatija). Nuo 2018 m. jo darbų yra Serbijos nacionaliniame muziejuje.

2019 m. rugsėjo 28 d. Dusetų dailės galerijoje buvo surengta Z. Đorđević personalinė, pirmoji Lietuvoje fotografijų paroda, kurioje dalyvavo ir pats parodos autorius. Apie tai skaitykite čia:

http://www.dusetukultura.lt/zoran-dordevic-fotografijos-paroda-dusetose/