Kvietimas sudalyvauti  tarptautiniame meno projekte „ Artistic Multi Sensorial Experiences “

 

Apie projektą:

Projektu „Meninė multisensorinė patirtis“ siekiama skatinti pojūčių integraciją į meno kūrimo procesą ir jo viešą pristatymą visuomenei. Taip pat planuojama sukurti platformą, skirtą skatinti kylančių ir perspektyviausių menininkų tarptautinį mobilumą. Projektą sudaro keturių Europos šalių partnerių, susijusių su meno, kultūros, kultūrinio turizmo ir kūrybinių industrijų, bendradarbiavimas. Partnerių bendradarbiavimo tikslas – sukurti naujus multisensorinius meno ir kultūros formų kūrinius, kuriuose susijungs vaizduojamasis menas, taikomasis menas ir vietinės tradicijos. Dalyvavimui projekte bus atrinkta 16 įvairių sričių perspektyvių pradedančiųjų menininkų ( iš kiekvienos partnerių šalies po 4).
Kultūros centras Dusetų dailės galerija 2018 metais organizuos tarptautinį menininkų plenerą Dusetų miestelyje. Projekto dalyvių sukurti darbai bus eksponuojami visose partnerių šalyse. Projekto dalyviai bus įtraukiami ir į kitas menines veiklas partnerių šalyse.

Maloniai kviečiame sudalyvauti  tarptautiniame meno projekte „ Artistic Multi Sensorial Experiences “, kurio pradžia 2018-01-02.

Projekto tikslas – sukurti platformą pradedančiųjų menininkų tarptautiniam mobilumui. Projektu siekiama skatinti pojūčių integraciją į meno kūrimo procesą ir jo viešą pristatymą visuomenei.

Projektą sudaro keturių Europos šalių partnerių ( Malta, Italija, Nyderlandai, Lietuva) bendradarbiavimas. Partnerių tikslas – sukurti  naujus multisensorinius meno ir kultūros formų kūrinius, kuriuose susijungs vaizduojamasis menas, taikomasis menas bei vietinės tradicijos.

Konkurso taisyklės:

 Mūsų šalies menininkų  kūriniuose turės atsispindėti šie motyvai : žirgas ir sniegas, ežerai ir miškai, medinė architektūra. 

Mūsų šaliai atstovauja 4 menininkai.

Pirmas dviejų menininkų išvykimas bus 2018-03 į Italiją.

Antras kitų dviejų menininkų išvykimas bus 2018-09 į Nyderlandus.

Trečias visų šalių menininkų susitikimas ( pleneras ) vyks Lietuvoje 2019 m. ( laikas dar tikslinamas, bet planuojama  balandžio – gegužės mėn. )

Baigiamasis projekto renginys bus Maltoje 2019 – 09.

 

Norinčius dalyvauti projekte jaunuosius menininkus kviečiame užpildyti prisegamą paraiškos formą (anglų kalba), pridėti lietuvišką cv ir motyvacinį laišką ( trumpą kelių sakinių apie idėją, kurią pasiūlys projekto metu).

 Užpildykite ir atsiųskite iki 2017 12 11.

20170621-Amuse-Application-Form-A4-v2-OUT-1.pdf