Akimirkos iš spektaklio „Nepažįstamos draugės“

Balandžio 19 d. Kultūros centre Dusetų dailės galerijoje įvyko spektaklis „Nepažįstamos draugės“, sulaukęs žiūrovų antplūdžio ir suteikęs daug įsimintinų, jaudinančių emocijų. Dėkojame visam spektaklio kolektyvui!

Elžbieta Latėnaitė: „Pirmąkart esu spektaklio dramaturgė, režisierė ir kompozitorė, pirmąkart Edita yra dramaturgė ir prodiuserė. Savo vaidmenį teatre pirmąkart kuria vaidybos studentas Aidas Ašmonas. Tad jaudinančių debiutų daugybė!  Tai spektaklis apie draugystę, meilę, apie tai, kas padeda kurti ryšį ir kas jam trukdo. Su drama, humoru, judesiu.“

Spektaklis pasakoja apie dviejų labai skirtingų moterų, menininkių draugystę. Žiūrovai stebi, su kokiais stereotipais susiduria moterys šiuolaikinėje visuomenėje: šeimoje, darbo aplinkoje, asmeniniuose santykiuose. Viena iš spektaklio herojų – vieniša išsiskyrusi moteris, auginanti paauglį vaiką: didžiuliai lūkesčiai būti tobula mama turi skausmingų pasekmių tiek jai, tiek santykiui su vaiku.

Kita herojė – homoseksuali moteris, gyvenanti dvigubą gyvenimą. Ji gyvena nuolatinėje įtampoje ir rizikuoja netekti arba šeimos arba mylimos moters. Likimas suveda šias moteris ir jos per gyvenimiškas, o dažnai labai komiškas situacijas ieško kelio į save.

Režisierė – Elžbieta Latėnaitė. Aktoriai : Edita Užaitė, Emilija Latėnaitė-Beliauskienė, Martynas Vaidotas, Aidas Ašmonas, Elžbieta Latėnaitė

Garso režisierius- Linas Kubekas. Šviesų dailininkas – Gabrielius Varnauskas.

Nuotr. V. Visockienės