Atlikėjo iš Izraelio OMER NETZER koncertas

Gruodžio 10 d. 17 val.
Įėjimas į koncertą nemokamas
Omer Netzer koncertinis turas Lietuvoje
Šių metų gruodžio 8-11 d. koncertiniam turui į Lietuvą atvyksta jaunosios kartos Izraelio atlikėjas Omer Netzer. Izraelio ambasados Lietuvoje iniciatyva, bendradrabiaujant su Birštono, Zarasų ir Anykščių miestų savivaldybėmis, Omer su grupe surengs 3 nemokamus koncertus, kuriuose pristatys naująjį albumą “Sweet Mistake” (liet. Saldi klaida).
Atlikėjas, dainų autorius ir gitaristas Omer Netzer (g. 1994) be jokių abejonių yra vienas unikaliausių ir žavingiausių jaunųjų balsų Izraelio muzikos pasaulyje. Savo muzikinę karjerą Omeras pradėjo būdamas šešerių, kuomet ėmėsi mokytis groti būgnais. Sulaukus keturiolikos, Omer tėtis į namus atgabeno akustinę gitarą ir išmokė sūnų pirmojo akordo. Nuo tos akimirkos jaunasis atlikėjas atrado savo muzikinį talentą ir pradėjo mokytis groti akustine gitara profesionaliai. Sulaukęs pilnametystės, tarnybos armijoje metu, jis atrado savo gebėjimus kurti dainų tekstus. Jo muzikoje susipina indie, folk ir bliuzo ritmai. O. Netzer kūrybai didelę įtaką padarė tokie atlikėjai kaip Neil Young, BB King, John Mayer, Eric Clapton.
Omer Izraelio muzikos scenoje išgarsėjo prieš pusantrų metų su daina “Angel” (liet. Angelas), kuri iškart tapo radijo hitu, plačiai aptariamu žiniasklaidoje. Hitas tapo trejų pastarųjų metų koncertinių turų visoje šalyje kulminacija. Talentas ir sunkus darbas subūrė lojalų atlikėjo kūrybos gerbėjų ratą. O. Netzer muzikos sekėjai gausiai užpildydavo kiekvieną koncertinę įstaigą dar iki pirmajam dainos įrašui oficialiai pasirodant radijo eteryje. Nuo pirmojo debiutinio albumo leidybos “Goobye Song” (liet. Atsisveikino daina), daina po dainos Omer albumo įrašai buvo įtraukti į “Galgalatz” – populiariausios radijos stoties Izraelyje – grojaraštį.
Išleidęs singlus “Angel” (liet. Angelas), “Goodbye Song” (liet. Atsisveikinimo daina), “Couldn’t Love You More”, (liet. Negalėčiau mylėti tavęs daugiau), Omeras sulaukė žiniasklaidos dėmesio, o jo atliekamas dainas imta transliuoti visos šalies radijos stotyse.
Omer antrasasis albumas “Sweet Mistake” (liet. Saldi klaida) pasirodė šių metų lapkričio mėnesį. Šiame albume Omeras tęsia ankstesnę muzikinę stilistiką, į dainų tekstus įtraukdamas naujas asmenines istorijas ir patirtis, kurias jaunasis atlikėjas išgyveno per pastaruosius dvejus metus.
Omer Netzer koncertuos Lietuvoje jau antrąjį kartą. 2016 m. vasarą atlikėjas su grupe, bendradarbiaujant su Izraelio ambasada Lietuvoje, surengė akustinius koncertus Kėdainiuose, Marijampolėje ir Telšiuose. Jis taip pat yra koncertavęs Berlyne, Maskvoje, Šveicarijioje, Italijoje ir legendiniame “B.B. King” bliuzo klube Niujorke.
Prieš keletą mėnesių vienas didžausių Izraelio transliuotojų Noy Alush sukūrė alternatyvią dainos “Couldn’t Love You More” (liet. Negalėčiau mylėti tavęs daugiau) versiją. Pastaroji dainos versija sėkmingai nuvilnijo per visą Europą, o teisės į įrašą buvo įsigytos keleto stambių muzikos kompanijų Rusijoje (“Warner”), Rumunijoje (“Rotton Music”), Ispanijoje, Turkijoje.
Populiariausia Izraelio radijo stotis Galgalatz apie Omer Netzer atsiliepia: “Vienas didžiausių atradimų per pastaruosius metus”.
Gruodžio 9 d. 19:30 Birštonas, Birštono kultūros centras, Jaunimo g. 4
Gruodžio 10 d. 17:00 Dusetos (Zarasų raj.), Kultūros centras Dusetų dailės galerija, Vytauto g. 54
Gruodžio 11 d. 18:00 Anykščiai, Anykščių menų inkubatorius, J. Biliūno g. 53