Edukacijos vaikams „Spalvų ir emocijų paletė“ pabaiga

Gegužės 28 d. Kultūros centre Dusetų dailės galerijoje vyko projekto „Kultūrynos – kultūra, kuri saugo“ edukacinis užsiėmimas 3-4 klasių mokiniams, užsiėmimus vedė sertifikuoti neuroedukatoriai Rita ir Dalius Dūdėnai (VšĮ „Virsmo studija“).
„Mus maloniai nustebino – kiek daug vaikai jau žino apie emocijas! Tad pasikartojome – kur jos gyvena? Kaip jos veikia mūsų kūną? Kaip galim jas išveikti? Išveikėme baimę, pyktį ir liūdesį, o piešti džiaugsmą rankomis buvo ypatingas patyrimas! Vieni nedrąsiai lietė pirščiukais dažus, kiti merkė delniukus į dažus ir tuo labai džiaugėsi. Kiek nuoširdžių ir laimingų vaikų buvo tomis minutėmis.
Dėkojame Kultūros centrui Dusetų dailės galerijai organizuojant šį renginį. Taip pat dėkojame projekto koordinatorei Ieva Špūrienė už rūpestį, atidumą visoms detalėms ir norą kurti ypatingus renginius vaikams! Kviečiame vaikus sudalyvauti ir kituose šio projekto renginiuose. Ačiū vaikams ir mokytojoms už tikras emocijas. Lauksime naujų gražių patyrimų!“ „Virsmo studija“.
Projektą iš dalies finansuoja Lietuvos kultūros taryba, Zarasų rajono savivaldybė. Projektą vykdo Kultūros centras Dusetų dailės galerija. Partneris – Zarasų rajono savivaldybės kultūros centras. Nuotr. V. Visockienės