LINO LIANDZBERGIO darbų PARODA

Lapkričio 25 d. 13 val. Antazavės dvare

„Tapo svarbu grįžti prie natūros ir patyrinėti akimirkos svarbą, rasti ženklą ar simbolį, įprasminantį realią gyvenimo situaciją. Konkrečios vietovės ir tikri paveikslų veikėjai šiuo metu man yra įdomesni už surežisuotas ar sukonstruotas fikcijas. Darbuose buvo svarbu surasti tinkamą santykį, pagauti ir perteikti akimirkos efemeriškumą paprastose situacijose.“ Linas Liandzbergis
Daugelyje naujosios serijos paveikslų ryškėja fotografijos įtaka ir jos bruožai: negatyvo efektas, pasiekiamas naudojant juodą foną ir sidabriškai baltą piešinio liniją, kasdienės, tarsi atsitiktinės situacijos, pagautos telefono fotokamera, fragmentiškumo ir momentiškumo paieškos. Kūriniuose ima vyrauti tikroviški, menininko realybėje pamatyti ir užfiksuoti vaizdiniai, dokumentiškumas, tačiau autorius, regis, neatsisako ir jo kūrybai taip būdingų fantastinių motyvų ar paradoksalių sugretinimų.
Linas Liandzbergis kuria tapybos, performanso, video, instaliacijos meno srityse. Parodose dalyvauja nuo 1989 m. Dirba Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademijoje, dailės katedroje. Nuo 2007m. J.Vienožinskio dailės mokykloje. Mokslinis laipsnis – docentas. LDS narys nuo 1995 m. LTMKS narys nuo 1999 m.
Surengtos 22 personalinės parodos. Sudalyvauta daugiau nei 160 bendrų parodų. Kuruota virš 50 projektų. Sukurta 17 meninių akcijų ir scenografijų įvairiems spektakliams, performansams, atidarymams.