Motinos dienos koncertai Antazavėje ir Dusetose

„Kai pavasaris pradeda žaliai puošti medžius, pasirodo pirmieji gėlių žiedai, saulė vis ilgiau žvelgia į bundančią žemę, ateina gražiausia šio metų laiko šventė – Motinos diena. Nėra ir nebus artimesnio žmogaus, švelnesnių rankų, šiltesnio žvilgsnio už mamos. Gal todėl nuo senų senovės skamba paprastas žodis MAMA. Paprastas, bet labai brangus ir reikalingas – kaip vanduo, kaip saulė, kaip oras“,- prasmingais žodžiais balandžio 29 d. Kultūros centro Dusetų dailės galerijos renginių režisierė Margarita Simokaitytė pradėjo koncertą, skirtą Motinos dienai.
Nuoširdžiausias dainas, muzikinius kūrinius pianinui ir akordeonui, poezijos posmus, nuotaikingus šokius, šypsenas brangiausiam žmogui – MAMAI – dovanojo vaikų ugdymo įstaigos „Sartukas“ auklėtiniai, Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos, Antazavės J. Gruodžio gimnazijos, Zarasų Fausto Latėno Dusetų meno skyriaus moksleiviai. Ačiū jiems ir jų mokytojams, vadovams, kurių dėka buvo surengta ši puiki šventė mamoms, močiutėms.

Balandžio 30 d. Antazavės dvare taip pat surengtas koncertas Motinos dienai. Jame koncertavo Kultūros centro Dusetų dailės galerijos kolektyvai – moterų ansamblis „Svaja“ (vad. M. Simokaitytė) ir „Trio LA’gaminas“ (vad. M. Simokaitytė). Romantiškoje dvaro aplinkoje skambėjo populiarios dainos ir  romansai. Kolektyvai apdovanoti gausiais aplodismentais ir gėlėmis, o į renginį atėję Antazavės miestelio gyventojai išsinešė pačius šilčiausius įspūdžius.
Nuotr. Alvydo Stausko