ROMANSŲ VAKARAS SU LIUBA NAZARENKO IR ANDRIUMI BIALOBŽESKIU

 


Gegužės 6 d. (šeštadienį) 17 val.

Bilieto kaina 8 Eur iki balandžio 27 d., nuo balandžio 28 d. – 10 Eur

Renginys „Vakaro romansai“  tai puikus koncertas , skirtas visiems, mėgstantiems romantinę muziką ir  romantiškas eiles.

Romansus atliks konkurentų praktiškai neturinti šioje srityje LIUBA NAZARENKO.

Romantinę vakaro atmosferą savo skaitomomis eilėmis sukurs aktorius ANDRIUS BIALOBŽESKIS.

L. Nazarenko – gerai Lietuvoje žinoma romansų atlikėja. Dainininkės balsas išsiskiria ypatingai šiltu, aksominiu, žemu tembru, romansai skamba itin jautriai ir emocingai. Nenuostabu, kad atlikėja yra tituluojama romansų primadona. Nuoširdus bendravimas ir įsijautimas į atliekamą muziką abejingų nepalieka.

A. Bialobžeskis jau tapo nuolatiniu ir neatskiriamu lietuviškos teatro scenos, televizijos, kino filmų  „veidu”. Be to, jis aktyviai pasirodo šalies koncertinėse scenose kaip skaitovas ir kartais netgi uždainuoja. Tie, kas stebėjo jo solinius pasirodymus, patvirtins,  jog Andrius Bialobžeskis talentinga, spalvinga, charizmatiška ir gili asmenybė. Tai tarsi jaunas ir tvirtas ąžuoliukas turintis savo įsitikinimus bei tvirtą sceninį amplua.

       Jeigu esate aktoriaus Andriaus Bialobžeskio ir romansų karalienės Liubos Nazarenko gerbėjai, nedvejokite ir jau šiandien įsigykite bilietus !