Tarptautinis vaikų ir jaunimo festivalis KITOKS’23

VšĮ „Menų spaustuvė“ spektakliai

Spektaklis BUILDING A TENT

20 d. (penktadienį) 18.00 val.

Spektaklis rekomenduojamas jaunimui nuo 14 iki 18 metų, spektaklio trukmė 45 min.

Palapinės statymas
tarsi mūsų vykdomų projektų simbolis
kartu
kasdien
kai pats projekto tikslas – būti kartu glaudžiame ryšyje.

Pasitelkdami judesį, garsą, objektus, aplinką, protą ir sielą, mes, žmonės, kasdien dalyvaujame kolektyviniuose projektuose – klausomės, inicijuojame, deramės, esame… Šiame spektaklyje sutinkame du paauglius berniukus ir jų motinas – visi stipriai įsitraukę į savo pačių projektų statybas.

Šis pasirodymas tinkamas 14-18 metų jaunimui.

UNI | HeiCo (NO)

Sausio 23 d. 10 val.

Trukmė: 35 min. Rekomenduojamas amžius: 10-14 metų

Spektaklyje „UNI“ sutinkame tris vyrus, atliekančius humoristinį, nuostabiai tikrovišką akrobatinį numerį. Pasitelkę nenuspėjamą požiūrį į garsą, judesį ir dainas, jie sukuria lengvą, tačiau jaudinančią atmosferą. Joje publika patenka į netikrumo būseną, kuri atitraukia juos nuo realybės ir apgaule privilioja į tam tikrą priklausomybę nuo atlikėjų.Spektaklis prasideda atvirame ir paprastame kambaryje, kuris pamažu virsta intensyvia aplinka, kupina detalių. Požiūris į judėjimą yra minimalus ir tikroviškas, taip sukuriant stulbinančius, intuicija paremtus scenarijus. Tai sielos paieškomis užsiimanti trijulė, kuri, pasitelkusi natūralumą, tyrinėja intymias, pirmines ir socialines išraiškas.

NEREGĖTAS PASAULIS | Dansema (LT)

Sausio 24 d. 11 val.

Trukmė: 45 min. Rekomenduojamas amžius: (1-8 m. amžiaus negalią turintiems vaikams)

Įtraukus šokio spektaklis 1-8 metų vaikams neregiams ir silpnaregiams, leidžiantis jiems patirti šokį per judesį, lytėjimą ir muziką. Pamatyti pasaulį rankomis ir širdimi. Pajusti šokį kvėpuojant ir liečiant. Laikytis atstumo apkabinant ir prisiglaudžiant. „Neregėtas pasaulis“ yra kupinas įvairiausių judesių, spalvų ir paviršių, žadinančių mažylių pojūčius ir ugdančių jų gebėjimą pastebėti detales, iš detalių jungti visumą ir kūrybiškai reaguoti į šokėjų siūlomas idėjas. Spektaklis kviečia vaikus tapti aktyviais veiksmo dalyviais ir tuo pačiu palieka mažyliams sprendimo laisvę, kada ir kaip jie norėtų įsijungti į spektaklio procesą.

Festivalio programą remia: Lietuvos kultūros taryba, Vilniaus miesto savivaldybė.