Vaikų dienos šventė Dusetose

Birželio 1 dieną Vaikų dienos šventiniame koncerte Kultūros centre Dusetų dailės galerijoje dainavo, grojo ir šoko talentingi ir šaunūs Dusetų Kazimiero Būgos gimnazijos moksleiviai, ugdymo skyriaus „Sartukas“ mažieji auklėtiniai, Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos Dusetų meno skyriaus moksleiviai. Jiems pasiruošti padėjo mokytojai Sigita Gudonienė, Eglė Kuzmienė, Evelina Akatjeva, Andrius Meškauskas. Renginį vedė renginių organizatorė Margarita Simokaitytė. Vaikučius, tėvelius, pedagogus pasveikino Dusetų seniūnas Darius Steponavičius.

Po koncerto vaikai aktyviai sudalyvavo pašėlusiame ir energingame Pakalikų moksliniame pasirodyme, kuriame kartu su moksliukėmis iš „Eveland“ šalies sužinojo daug labai labai įdomių ir neregėtų negirdėtų dalykų! Renginio pradžioje apšilę spalvingoje diskotekoje, vaikai dalyvavo įvairiuose eksperimentuose – aiškinosi skysto azoto paslaptis, ragavo jame užšaldytus kukurūzus ir išbandė „ledinį kvėpavimą“. Patys drąsiausi, o tokie buvo visi, sudalyvo beprotiškų grimasų ir laukinių šukuosenų šou ir tai buvo galingas gerų emocijų užtaisas visai vasarai!

Vėliau padūkęs veiksmas persikėlė į lauką, kur vėjyje smagiai sukosi popierinių vėjo malūnėlių pieva – čia vaikai gaudė milžiniškus muilo burbulus, siautė ant didžiulio batuto, smaguriavo cukraus vatą ir visaip kaip linksmai leido laiką!

Šventės organizatorius – Kultūros centras Dusetų dailės galerija. Šventės partneriai – Dusetų Kazimiero Būgos gimnazija, Zarasų Fausto Latėno meno mokyklos Dusetų meno skyrius. Šventės rėmėjas – UAB „Svaita“.

Vilija Visockienė, nuotr. autorės